post by Олена Михайлівна |

Навчально-методичні та наукові видання

Від творчого педагога до творчої дитини : збірник матеріалів IIІ Регіональної науково-практичної конференції Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра теорії та методик дошкільної і початкової освіти, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради ; [відпов. секр. Н. Г. Каньоса]. – Кам’янець-Подільський : Друк-Сервіс, 2017. – 168 с.

У збірнику вміщено матеріали, які стали результатом науково-дослідної та пошукової діяльності викладачів педагогічного факультету, працівників управління освіти і науки та педагогів дошкільних навчальних закладів. Автори статей досліджують актуальні проблеми дошкільної освіти.

Від творчого педагога до творчої дитини : збірник матеріалів II Регіональної науково-практичної конференції / Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра теорії та методик дошкільної і початкової освіти, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради ; [відпов. секр. Н. Г. Каньоса]. – Кам’янець-Подільський : Друк-Сервіс, 2016. – 236 с.

У збірнику вміщено матеріали, які стали результатом науково-дослідної та пошукової діяльності викладачів педагогічного факультету, працівників управлінням освіти і науки та педагогів дошкільних навчальних закладів Автори статей досліджують актуальні проблеми дошкільної освіти.

***

Сучасні технології початкової освіти : реалії та перспективи : збірник матеріалів регіональної науково-практичної конференції / Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра теорії та методик дошкільної і початкової освіти, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради ; [відлов, секр. Н. Г. Каньоса]. – Кам’янець-Подільський : Друк-Сервіс, 2016. – 136 с.

У збірнику вміщено матеріали, які стали результатом науково-дослідної наукової діяльності викладачів педагогічного факультету, працівників управління освіти і науки та вчителів початкової школи. Автори статей досліджують актуальні проблеми впровадження сучасних технологій у навчально-виховний процес початкової школи.

Поділитись в соціальних мережах

Share to Facebook