Інформація про умови проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 н. р. зі спеціальності Початкова освіта

Завдання олімпіади полягає у виявленні обдарованих студентів, сприянні розвитку творчого мислення, активізації наукового пошуку в розв’язанні проблем із різних галузей початкової освіти та виховання, а також передбачає встановлення рівня здатності до глибокого осмислення і творчого застосування надбань сучасної педагогіки в умовах діяльності початкової ланки загальноосвітньої школи.

У другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді зі спеціальності Початкова освіта беруть участь переможці І етапу олімпіади.

Програма Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта передбачає два тури:

І тур – виконання письмових тестових завдань з педагогіки та фахових методик (методика навчання освітньої галузі «Мова і література», методика навчання освітньої галузі «Математика», методика навчання освітньої галузі «Природознавство»);

ІІ тур – складання плану-конспекту уроку з навчальних предметів початкової школи (українська мова, літературне читання, математика, природознавство) та проведення фрагмента цього уроку (етап вивчення нового матеріалу).

При оцінюванні письмових тестових завдань ураховуються правильність, повнота, аргументованість, логічна послідовність викладу, грамотність мовного оформлення.

В оцінюванні методики проведення фрагмента уроку (етап вивчення нового матеріалу) ураховується рівень професійної компетентності.

Максимальна кількість балів за два тури – 100.

І – письмові тестові завдання з педагогіки та фахових методик – до 40 балів;

ІІ – складання плану-конспекту уроку з навчальних предметів початкової школи та проведення фрагмента уроку – до 60 балів.

Поділитись в соціальних мережах

Share to Facebook