На педагогічному факультеті відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні педагогічні рішення: реалії та перспективи Нової української школи»

18 квітня 2018 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в рамках діяльності науково-навчальних лабораторій університетів:

  • науково-навчальна лабораторія «Теоретико-методологічні засади дошкільної освіти» кафедри теорії та методик дошкільної освіти (зав. лабораторією – к. п. н., доц. Бабюк Т. Й.), наукова лабораторія «Теорія і практика початкової освіти» (зав. лабораторією – к. п. н., доц. Гудима Н. В.) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • науково-навчальна лабораторія «Інноваційних педагогічних рішень» кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (зав. лабораторією – д. п. н., проф. Федій О. А.);
  • творча навчально-наукова лабораторія «Гірські школи Українських Карпат» ДВНЗ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (зав. лабораторією – к. п. н., доц. Червінська І. Б.);
  • науково-дослідна лабораторія грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка (зав. лабораторією – д. п. н., доц. Богданець-Білоскаленко Н. І.),

за участі завідувачів лабораторій відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні педагогічні рішення: реалії та перспективи Нової української школи», на якому обговорювались актуальні проблеми історичного розвитку та становлення вітчизняної педагогічної думки, актуальні питання дошкільної, початкової та професійної освіти в умовах НУШ». Стратегічним напрямом розвитку вітчизняної педагогічної думки визначені пріоритети вільної, гармонійної, національно та культурно ідентичної особистості усіх суб’єктів педагогічного процесу. Обговорено окремі напрями співпраці науково-навчальних та науково-дослідних лабораторій чотирьох закладів вищої освіти та укладено меморандум про подальшу співпрацю.

Звітна конференція студентів 4-го курсу напряму 6.010101 Дошкільна освіта за результатами проходження виробничої педагогічної практики

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2017-2018 навчальному році

10 – 11 квітня 2018 року на факультеті відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2017-2018 навчальному році.

Студенти та магістранти спеціальності 012 Дошкільна освіта обговорювали наукові дослідження, над якими працювали упродовж 2017-2018 навчального року. У роботі конференції взяли участь близько 30 студентів, які звітували про науково-дослідну роботу за різними напрямами теорії та методик дошкільної освіти.

За підсумками наукової конференції буде видано “Збірник наукових праць студентів і магістрантів педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка” (присвячений 100-річчю з дня заснування університету).

Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками НДР у 2017 році

 

4 – 5 квітня 2018 року на факультеті відбулася наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками НДР у 2017 році. Викладачі та аспіранти факультету обговорювали наукові дослідження, над якими працювали упродовж 2017 року. Робота конференції проводилася за напрямом “Теорія та методика дошкільної освіти”.

Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Здоров’я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Христос Воскрес !

З Жіночим Днем!

Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай в душі ніколи не буде місця розчаруванням, а на серці завжди буде спокійно і тепло!

Пов’язане зображення

Шановні колеги!

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Перспективи розвитку дошкільної та початкової освіти», який відбудеться 23 лютого 2018 року. У рамках семінару запланована зустріч із заступником директора з маркетингу видавництва «Мандрівець» Ухіною Тетяною Борисівною.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial