Home » #kpnu » Зустріч з майбутніми здобувачами вищої освіти за спеціальністю “Дошкільна освіта”

26 травня проведено профорієнтаційну зустріч із випускниками Вашківської ЗОШ Сокирянського району.

З вітальним словом до присутніх звернулася Леся Галаманжук, завідувач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, яка коротко розповіла учасникам заходу про переваги спеціальності 012 Дошкільна освіта, зазначивши, що професія вихователя – це дивовижна професія, яка дає можливість заглянути в «країну дитинства», професія для творчих та креативних людей.

Також під час зустрічі колективом кафедри спільно із учасниками заходу було обговорено питання щодо особливостей вступу у 2022 році, терміну та вартості навчання, особливості проходження практики в закладах дошкільної освіти тощо. Наприкінці зустрічі випускники мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Отож, шановні випускники, вибір за Вами! Чекаємо на нове поповнення нашої великої огієнківської родини!