Home » #kpnu » Конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна академічна мобільність

20 травня 2022 року в Університеті Огієнка було оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна академічна мобільність.
Університет гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) відібрав 10 здобувачів вищої освіти К-ПНУ, які візьмуть участь у міжнародній академічній мобільності у формі навчання з 4 жовтня по 31 грудня 2022 року. Отож, майбутньою еразмусівцею стала представниця спеціальності Дошкільна освіта – Юлія Чередарчук, студентка 1 курсу.
28 червня відбулася онлайн-зустріч із майбутніми учасниками міжнародної академічної мобільності, на якій обговорили організаційні моменти (відкриття візи, проїзд, проживання та ін.). Студенти мали змогу отримати консультацію щодо оформлення необхідного пакету документів та обговорити всі питання, які їх цікавили.
Щирі вітання переможцям! Віримо, що участь у Програмі ЄС Еразмус+ стане новою та цікавою сторінкою вашого студентського життя.
Тримаємо міжнародний стрій!