Home » #kpnu » ГОСТІ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ патрульні поліцейські

ГОСТІ СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ патрульні поліцейські

24 березня 2023 року на педагогічному факультеті, за згоди адміністрації, відбулася зустріч студентів 1 і 2 курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ (заклад вищої освіти МВС України), філія якого релокувалася до Кам’янець-Подільського державного аграрного університету. Зустріч проведено з ініціативи вишу, що готує майбутніх юристів (поліціянтів, слідчих…) у форматі заходів профорієнтаційної роботи. Викладач і студентка гідно представили свій виш, розповівши майбутнім педагогам про затребуваність суспільством спеціальностей, які можна здобути, навчаючись у Харківському національному університеті внутрішніх справ; у яких містах знаходяться філії та причини їх релокації саме туди; запропонували бажаючим навчатися за раніше обраною спеціальністю та пропонованими, поєднуючи очне і заочне навчання. Також було презентовано умови вступу до правового вишу.