Home » #kpnu » «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову»

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову»

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку 21 століття. І якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу» – зауважував герой роману Ліни Костенко.
В рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови здобувачі першого курсу ОП Дошкільна освіта взяли участь в інтелектуальному заході «Барви рідного слова – 2024». Починаючи з історії виникнення свята, здобувачі освіти ознайомилися з цікавими фактами української мови.
Святкування Дня рідної мови на педагогічному факультеті Огієнкового університету стало свідченням національної свідомості огієнківців, щирості їх почуттів та прагнення високо нести українське слово.