Home » #kpnu » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ!

Вітаємо студентку педагогічного факультету Ольгу ЯВОРСЬКУ та її наукового керівника Тетяну БАБЮК з перемогою у другому турі ІІ етапу V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація», що проходив 27-29 травня 2024 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

За результатами підсумкової конференції Ольга ЯВОРСЬКА – здобувачка освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта – посіла 2 місце у ІІ турі ІI етапу V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація за напрямами: 012 Дошкільна освіта, 053 Психологія, 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) та нагороджена дипломом ІІ ступеня. Тема наукової роботи: «Розвиток рухових здібностей та оздоровлення дітей старшого дошкільного віку засобами скелелазіння».

Вітаємо Ольгу та її наукового керівника Тетяну Йосипівну і бажаємо їм подальших наукових звершень та перемог!