У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася онлайн-зустріч з майбутніми вступниками до магістратури за освітньою програмою «Дошкільна освіта». Захід організовано з метою ознайомлення студентів із особливостями вступної кампанії 2025 року, специфікою навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти, а також можливостями, які відкриває навчання в магістратурі педагогічного факультету.
Профорієнтаційну роботу провели:
- Бабюк Тетяна Йосипівна — гарант освітньої програми, кандидат педагогічних наук, доцент;
-
Каньоса Наталія Григорівна — кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних відносин;
-
Гордійчук Мар’яна Сидорівна — кандидат педагогічних наук, доцент.
Пукас Іванна Леонідівна- кандидат педагогічних наук, доцент, куратор групи.
Учасники зустрічі обговорили актуальні питання щодо вступу, особливості освітньої програми, перспективи професійної реалізації магістрів, міжнародну співпрацю факультету, а також наукову і проєктну діяльність.
Окрема увага була приділена осмисленню ролі сучасного педагога. Бути вихователем — це не просто професія, а місія. Педагог дошкільної освіти формує основи світогляду, моральні цінності, пізнавальну активність і соціальні навички майбутнього громадянина. Саме в дошкільному віці закладаються риси характеру, інтелектуальна допитливість, емоційна відкритість та творче мислення, а педагог стає тією особою, яка підтримує кожну дитину на цьому важливому етапі становлення.
Професія педагога — це поєднання глибоких знань, щирої любові до дітей, високої етики і постійного розвитку. Саме тому навчання у магістратурі — це не лише крок до кар’єрного зростання, а й усвідомлений вибір стати лідером у сфері дошкільної освіти.
Зустріч пройшла у дружній, надихаючій атмосфері, яка ще раз підтвердила: дошкільна освіта — це не просто фах, а стиль життя.