Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Засідання районної Школи педагогічної майстерності «Батьківський всеобуч»

Засідання районної Школи педагогічної майстерності «Батьківський всеобуч»

Поділитися в соціальних мережах!

27 лютого 2020 року викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Бабюк Т. Й., Ватаманюк Г. П., Пукас І. Л. та студенти 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта Гарасим Ірина та Панчук Ліза взяли участь у засіданні районної Школи педагогічної майстерності «Батьківський всеобуч» з теми «Казкотерапія як дієвий засіб впливу на всебічний розвиток дошкільнят». Відбувся захід на базі Кадиєвецького ЗДО «Дюймовочка», який очолює Середа Інна Миколаївна.

У теоретичній частині засідання педагоги закладу та гості – представники університету й завідувачі ЗДО району обмінювалися досвідом роботи в означеному напрямку, обговорювали різні аспекти заявленої проблеми з погляду науки і практики. Змістовими компонентами практичної частини стали мозковий штурм, привітання театральної студії Кадиєвецької ЗОШ, казкова майстерка (робота в групах – діти, батьки, педагоги), ділові ігри. Усі присутні із задоволенням поринули у світ дитинства і казки за допомогою казкового лабіринту та емоційно-насичених вокальних і танцювальних виступів вихованців.

Після побаченого і прожитого наші студентки переконано заявили, що у виборі професії не помилилися.

Колектив кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’яненць-Подільського національного університету щиро дякує методисту районного методичного кабінету сектору Кам’яненць-Подільської районної державної адміністрації Кашубі Н. Л. та завідувачу ЗДО Середі І.М. за запрошення й гостинність.

Галина Ватаманюк

shares