Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Спільні кроки до єдиної мети

Спільні кроки до єдиної мети

7 вересня 2020 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбулася дружня зустріч за участю колег з кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) ім. проф. Т.І. Поніманської Рівненського державного гуманітарного університету – д.п.н., доцента Дичківської І.М., к.п.н., доцента Шадюк О.І., к.п.н., доцента Гурського В.А. Ініціатором зустрічі та очільником делегації з боку гостей стала Дичківської І.М., професор, завідувачка означеної кафедри, член Міжнародної Монтессорі-Асоціацїї, член-кореспондент Міжнародної академії педагогічних і соціальних наук, Міжнародної академії наук педагогічної освіти.

У ході бесіди, викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету обмінювалися досвідом роботи з підготовки висококваліфікованого фахівця закладу дошкільної освіти, обговорювали шляхи плідної співпраці (домовилися про укладання Угоди), презентували науково-творчі напрацювання працівників кафедр у вигляді монографій, підручників, навчальних посібників, що стало цінним науковим надбанням педагогічних колективів, у яких спільна мета й спільні інтереси.

Г. Ватаманюк