Home » Актуальні питання сучасної початкової школи » НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СКАЙП-СЕМІНАР “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ У КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ”

У семінарі взяли участь студенти педагогічних факультетів: Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка та Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника

На он-лайн зв’язку в межах семінару, який відбувся сьогодні, серед учасників були викладачі та студенти педагогічних факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Полтавського національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, а також керівники лабораторій Богданець-Білоскаленко Наталія Іванівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової та спеціальної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Федій Ольга Андріївна, завідувачка кафедри початкової освіти, природознавчих і математичних дисциплін та методик їх викладання, доктор педагогічних наук, професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Червінська Інна Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, Бабюк Тетяна Йосипівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, завідувачка наукової лабораторії “Технології підготовки конкурентноздатного педагога до реалізації Концепції Нової української школи в умовах інноваційного освітнього середовища”, Гудима Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка.

Бабюк Тетяна Йосипівна висвітлила основні положення діяльності науково-навчальної лабораторії та виступила із доповіддю: “Методологічні засади дошкільної освіти: сучасний вимір”

Представник науково-навчальної лабораторії «Теоретико-методологічні засади дошкільної освіти»  студентка 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Островська Зоряна доповідала про підготовку руки дитини до каліграфічного письма в умовах наступності дошкільної і початкової ланок освіти.