Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Обговорення проєкту ОПП «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (зі змінами) та проєкту освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта (2022)

25.01.2022 року з метою обговорення проєкту освітньо-професійної програми “Дошкільна освіта” для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та освітньо-професійної програми “Дошкільна освіта. Логопедія” для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбулася зустріч викладачів кафедри теорії та методик дошкільної освіти із директором КУ ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради Морозюком Сергієм Миколайовичем, консультантом КУ ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради Осадчук Людмилою Олександрівною та директором Кам’янець-Подільського Інклюзивно-ресурсного центру Ільніцькою Ларисою Василівною. Стейкхолдери рекомендували включити до переліку вільного вибору студентів дисципліни “Цифровізація педагогічної діяльності вихователя закладу дошкільної освіти”, “Сучасні технології формування компетентностей здобувачів дошкільної освіти”. Під час обговорення було зазначено, що програми повністю відповідають вимогам до сучасного фахівця дошкільної освіти.