Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Зустріч з майбутніми магістрами

Зустріч з майбутніми магістрами

20 травня 2022 року відбулася онлайн- зустріч з майбутніми магістрами ОС Дошкільна освіта. Було надано повну інформацію про освітню програму. Про особливості вступу та подачі документів у магістратуру цього року докладно розповіла Бабюк Т.Й., гарант освітньої програми Дошкільна освіта та Гордійчук М.С., заступник декана факультету з виховної та профорієнтаційної роботи. Каньоса Н.Г. привітала всіх присутніх та доповнила інформацію про вступ на педагогічний факультет КПНУ імені Івана Огієнка, про вибір спеціальностей, про великі можливості навчання на факультеті, про можливість одержати фахові знання від потужного професорсько-викладацького складу факультету в сучасних аудиторіях, науково-навчальних лабораторіях, фундаментальній бібліотеці, про майбутнє працевлаштування після закінчення навчання, і викликала багато запитань у присутніх. Викладачі Ватаманюк Г.П. та Демчик К.І. усіх запросили вступати до магістратури нашого факультету.  Усіх чекаємо в дружній педфаківській родині.