Home » #UAразом #об’єднаніУкраїною » Дошкільна освіта 2022

Дошкільна освіта 2022

Рік 2021 – 2022 став для освіти роком надзвичайних випробовувань. Війна… Ми звикали до нової реальності: все, що здавалося дивним раніше ‒ температурний скринінг, соціальна дистанція у 1,5 метра, нові форми привітань, якомога менше торкатися до інших людей і частіше мити руки. Не йде ні в яке порівняння з тим, що маємо зараз… Вторгнення, тривога, вибухи, дитячі смерті, страх, невизначеність… Але, незважаючи на всі виклилики і труднощі, цей навчальний рік був для педагогічного факультету багатий на події, на творчі та наукові пошуки. І все це завдяки натхненній, самовідданій, системній праці науково-педагогічного і студентського колективу кафедри теорії та методик дошкільної освіти КПНУ імені Івана Огієнка.