Home » #kpnu » Зустріч з майбутніми огієнківцями спеціальності “Дошкільна освіта”

Зустріч з майбутніми огієнківцями спеціальності “Дошкільна освіта”

1 червня відбулася чергова онлайн-зустріч із випускниками Нелипівської ЗОШ Кельменецького району.

Привітала та ознайомила сьогоднішніх гостей з перевагами навчання на педагогічному факультеті та наголосила на широких можливостях працевлаштування для молодих спеціалістів дошкільної освіти завідувачка кафедри теорії та методик дошкільної освіти Леся Галаманжук. Більш детально про спеціальність та освітню програму «Дошкільна освіта. Логопедія» майбутні абітурієнти дізналися завдяки жвавій дискусії із викладачами кафедри теорії та методик дошкільної освіти. Також випускники дізналися багато корисної інформації щодо особливостей вступу до університету в 2022 році.

Сьогоднішня зустріч із випускниками була дуже інформативною та ефективною з точки зору профорієнтаційного залучення майбутніх студентів та сприяла глибшому розумінню потенційних абітурієнтів суті освітнього процесу в К-ПНУ імені Івана Огієнка і його переваг у порівнянні з іншими ЗВО.

Запрошуємо до нас на навчання, адже саме у нашому університеті є всі передумови, щоб здобути якісну освіту й різносторонньо розвивати свої таланти. Ми чекаємо на вас!!!