Home » #kpnu » Профорієнтація

Профорієнтація

В рамках профорієнтаційної роботи кафедрою теорії та методик дошкільної освіти проведено зустріч з представниками кафедри військової підготовки. Учасники: Каньоса Наталія Григорівна, кандидат психологічних наук, доцент, полковника запасу Геник Василь Миколайович, заступник начальника кафедри військової підготовки, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник та Онуфрейко Ірина Миколаївна, студентка історичного факультету (3 курс) за сумічництвом студентка військової кафедри (2 курс) і здобувачі четвертого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Під час зустрічі  говорили про важливість військових професій та можливості навчання  на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З 01 лютого 2022 року розпочинає прийом заяв і документів від громадян України, які виявили бажання проходити підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Підготовка здійснюється за наступними військово-обліковими спеціальностями:

• “Бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин (підрозділів)”;
  • “Бойове застосування понтонно-мостових і переправочно-десантних з’єднань, військових частин (підрозділів)”;
  • “Експлуатація та ремонт інженерного озброєння”;
  • “Експлуатація та ремонт інженерних електротехнічних засобів”.