Home » #kpnu » Співпраця

Співпраця

У рамках співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 6 жовтня 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри теорії та методик дошкільної освіти кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри Тетяни Бабюк та кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри Іванни Пукас із вихователями закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської ради.

Учасники зустрічі активно обговорили актуальні питання у сфері дошкільної освіти, а саме організацію дослідницько-експериментальної діяльності дітей у закладі дошкільної освіти та окреслили перспективи подальшої співпраці.

Щиро дякуємо організаторам за чудову змогу поспілкуватися на актуальні теми дошкільної освіти. Усім бажаємо міцного здоров’я, миру, добра та професійної самореалізації! Сподіваємось й надалі на творчу й професійну співпрацю!