Home » #kpnu » VІ Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю) «ВІД ТВОРЧОГО ПЕДАГОГА ДО ТВОРЧОЇ ДИТИНИ: ГАРМОНІЯ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ», яка відбудеться 26-27 жовтня 2022 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
До участі в роботі конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів освіти, здобувачі вищої освіти, а також всі, хто цікавиться проблемами дошкільної освіти.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Педагогіка творчості: філософський, культорологічний і психологічний контексти.
  2. Сучасні технології розвитку творчої особистості дитини дошкільного віку.
  3. Творча діяльність педагога в контексті реалізації завдань наступності й перспективності дошкільної та початкової освіти.
  4. Формування та розвиток творчого професійного потенціалу фахівців дошкільної освіти.
  5. Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини в реаліях сьогодення.

За результатами конференції планується видання електронного збірника матеріалів.
Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, польська.

Для участі у конференції необхідно до 22 жовтня 2022 року заповнити реєстраційну форму за покликанням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdy0StRQWqrJOKCSPPgIKhCYAHQZOq6BL2cDOz98EvOVwnsjw/viewform та надіслати на електронну адресу оргкомітету konf.kdo.kpnu@gmail.com такі матеріали:

• стаття, оформлена відповідно до вимог (Іваненко_стаття.doc) (додаток 1);
  • скан- або фотокопію квитанції про оплату (Іваненко_квитанція.doc). Усі учасники конференції отримають електронний сертифікат (15 акад. год. / 0,5 кредита ECTS), програму та збірник матеріалів конференції.