Home » #kpnu » День науки 2023

День науки 2023

Всі ми хочемо стати освіченими людьми, закінчити школу, потім ЗВО, отримати гарну роботу, де можна застосувати свої знання на практиці. Історія людства сповнена прикладів того, яких висот дозволяють досягти знання.
Знання збагачують наш світ, відкривають перед нами нові горизонти, вдосконалюють нашу самосвідомість.
Нові знання здатні відкрити нові перспективи. Знання – це найкраща інвестиція, яка окупиться багаторазово.
Педагогічний факультет славетного Огієнкового університету пишається талановитими прогресивними науковцями, підтримує наукові ідеї, сприяє їх втіленню задля розвитку науки. Цього дня ми зичимо усім, чиї долі пов’язані з наукою, важливих відкриттів, особистих досягнень, розширення горизонтів, підкорення наукових вершин і Перемоги!