Home » #kpnu » У рамках співпраці з практиками дошкільної освіти

У рамках співпраці з практиками дошкільної освіти

21 вересня 2023 року в переддень Всеукраїнського Дня дошкілля Демчик Катерина Іванівна, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, за запрошенням адміністрації Закладу дошкільної освіти № 16 «Вишиванка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області, провела Hub-зустріч «Наукові підходи до професійної діяльності дошкільного педагога». Педагогам закладу дошкільної освіти розкрито сутність, структуру та особливості написання науково-дослідних праць; зверталась увага на новинки бібліографічних оформлень літератури, формулювання наукових проблем тощо.

Зустріч пройшла в позитивній обстановці, окреслені подальші напрями співпраці педагогів закладу дошкільної освіти з науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик дошкільної освіти.