Home » #kpnu » V Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти»

У рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля, яке цьогоріч припало на 24 вересня, на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти 21 вересня 2023 року  проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти».

Співорганізаторами конференції є Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Інститут проблем виховання НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

У конференції взяли участь понад 150 науковців, директорів закладів дошкільної освіти, вихователів-методистів, вихователів і учителів із різних областей України (Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька).

Окрім того, до професійного свята дошкільників завідувач сектору читального залу педагогічного факультету Сологуб Тамара Володимирівна підготувала виставку фахової літератури на тему «Дошкільна освіта – основа всебічного розвитку дитини».