Home » #kpnu » СЕЗОН ПРАКТИК РОЗПОЧАТО !

СЕЗОН ПРАКТИК РОЗПОЧАТО !

29 вересня 2023 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти було проведено настановну конференцію з проходження навчальної пропедевтичної практики в закладах дошкільної освіти, яка триватиме з 2 по 20 жовтня поточного року. Учасники онлайн зустрічі (платформа Google Meet) – здобувачі вищої освіти 2 курсу заочної форми навчання (DoL1 – B 22z група) та керівники практики від фахової кафедри – Ватаманюк Г.П. та Галаманжук Л.Л., обговорили організаційні питання та програмові завдання практики, вимоги до їх виконання та оформлення, орієнтовні терміни здачі документації та захисту практики. Оскільки практика відбуватиметься вперше, то особливу увагу було звернено на права й обов’язки здобувачів освіти та їхніх керівників від університету і баз практики, етапи проходження практики, на взірці оформлення звітної документації. Під час конференції було створено групу для спілкування в телефонному додатку VIBER. На завершальному етапі зустрічі керівник практики зі спеціальності Ватаманюк Г.П. провела інструктаж з охорони праці й техніки безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час практики.