Home » #Дошкільна_освіта_Логопедія » Обговорення ОПП «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

19 жовтня 2023 року було проведена зустріч-обговорення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта. В  обговоренні ОПП взяли участь студенти,  які навчаються на другому курсі, гарант програми Ірина ГАЗІНА та розробники, фахівці з групи забезпечення:  Галина ВАТАМАНЮК, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, Катерина ДЕМЧИК, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, Іванна ПУКАС, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, Мар’яна ГОРДІЙЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної світи.

Учасники активно й плідно попрацювали, обговорили всі зміни та уточнення, а зібрана інформація (відгуки, пропозиції від учасників) слугували основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною  програмою «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.

Дякуємо за активну та продуктивну співпрацю!