Home » #kpnu » Проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

31 січня 2024 року серед здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Наукові роботи оцінювала комісія в складі: Наталія МЄЛЄКЄСЦЕВА, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків; Леся ГАЛАМАНЖУК, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик дошкільної освіти; Мар’яна ГОРДІЙЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти; Ірина ГАЗІНА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти; Наталія КАНЬОСА, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти; Катерина ДЕМЧИК, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Студентські наукові роботи пройшли перевірку на зовнішнє, технічне оформлення та унікальність тексту.

Із науковими доповідями виступили:
‒ Вікторія БОГОВИЧ, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, група DO1-B20. Тема наукового дослідження «Методика інтегрованих занять на екологічній стежині в закладі дошкільної освіти». Науковий керівник – Тетяна БАБЮК, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти;
‒ Вікторія ФРОІМЧУК, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, група DO2-B21. Тема наукового дослідження «Використання мультимедійних технологій в освітньому процесі закладу дошкільної освіти». Науковий керівник – Іванна ПУКАС, кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти;
‒ Катерина КИСЛА, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, група DO1-B21. Тема наукового дослідження «Патріотичне виховання старших дошкільників засобами інноваційних технологій». Науковий керівник – Галина ВАТАМАНЮК, кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Усі відповіді були ґрунтовними та цікавими, зміст робіт відповідав тематиці та актуальності дослідження.
Переможцями стали:
‒ І місце: Вікторія ФРОІМЧУК, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
‒ ІІ місце: Катерина КИСЛА, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
‒ ІІІ місце: Вікторія БОГОВИЧ, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.