Home » #kpnu » Науково-практичний семінар «Феномен етнокультурної ідентичності здобувачів освіти через реалії сьогодення»

17 – 18 квітня 2024 року науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено науково-практичний семінар «Феномен етнокультурної ідентичності здобувачів освіти через реалії сьогодення». Під час семінару було обговорено ряд проблем національно-патріотичного спрямування в умовах воєнного стану, а саме, – місця української національної культури у формуванні особистості сучасної дитини, збереження та примноження національної культури України, дотримання народних традицій у різних етнографічних регіонах України тощо.

17 квітня у рамках семінару вихователями Закладу дошкільної освіти № 9 «Барвистий віночок» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Світланою СИТНИК та Інною ГРАБ, вихователем-методистом, асистентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти на умовах зовнішнього сумісництва Таїсією БРОЗНИЦЬКОЮ проведено майстер-клас «Гарні й кольорові мої писанки чудові!» для здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.
18 квітня проведено майстер-клас з писанкарства «Подільська писанка: особливості, символіка» для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і всіх бажаючих кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти, Катериною ДЕМЧИК.
До семінару завідувачка сектору читального залу педагогічного факультету Тамара СОЛОГУБ підготувала виставку літератури на тему «Великодні писанки – символ України!»