Home » #kpnu » ЗНАЙ  НАШИХ!

ЗНАЙ  НАШИХ!

Здобувачка 2 курсу педагогічного факультету спеціальності  012 Дошкільна  освіта Анжела Шаршонь  разом із Дмитром  Самусєєвим (факультет  фізичної культури) виборола 2 місце у відкритій командній першості Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з кульової стрільби (пневматична гвинтівка). Змагання відбулися  11-12 квітня 2024 року.  В особистій  першості серед  дівчат, Анжела також стала  переможницею і закріпила  за  собою 2 місце, за  що  була  нагороджена дипломом та  медаллю  за 2 місце.

Професорсько викладацький  склад і велика родина майбутніх педагогів щиро вітає Анжелу із перемогою! Пишаємося тобою студентко,  подруго,  одногрупнце! Бажаємо міцного  здоров’я, легких перемог, впевненості у наступних перемогах  і … КОХАННЯ!!! Усе цвіте  і  ти цвіти, наша, переможнице !!!

РS. Організацію та проведення змагань було забезпечено науково-педагогічними працівниками кафедри теорії і методики фізичного виховання (головний суддя – Володимир Мисів, головний секретар – Яна Рачковська). Нагородження проводили: перший проректор Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимир Дубінський та декан факультету фізичної культури Іван Стасюк.