Home » #kpnu » МАРАФОН ГОСТЬОВИХ ЛЕКЦІЙ ТРИВАЄ

МАРАФОН ГОСТЬОВИХ ЛЕКЦІЙ ТРИВАЄ

22 травня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Логопедія» прослухали гостьову лекцію з теми «Основи взаємодії закладу дошкільної освіти з сім’єю. Організація співпраці з сім’ями вихованців із порушенням мовлення». Лектор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Тетяна Вікторівна Марєєва розповіла слухачам онлайн-зустрічі про функції і типи сімей, умови і форми взаємодії дошкільної і сімейної інституцій, назвала принципи, зорієнтовані на партнерство у досягненні спільної освітньої мети, окреслила шляхи реалізації індивідуального підходу до сім’ї, в якій є дитина з порушенням мовлення, сформулювала алгоритм дій педагога для успішної взаємодії, запропонувала цікаві практики створення груп підтримки батьків дітей з особливим потребами, дала цінні рекомендації щодо проведення батьківських зборів, дотримання конфіденційності інформації про дітей тощо.

Майбутні вихователі/логопеди та професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методик дошкільної освіти щиро вдячні колезі із подружнього ЗВО Тетяні МАРЄЄВІЙ за змістовну, надзвичайно цікаву і пізнавальну інформацію, за її доступний і послідовний виклад, демократичний стиль спілкування  з присутніми на лекції, доброзичливість.

Сподіваємося і надалі на плідну співпрацю з колегами з інших вишів.

Миру Україні! Слава Україні!

Героям слава!