Home » #kpnu » Гостьова лекція «Організація харчування в ЗДО»

Гостьова лекція «Організація харчування в ЗДО»

23 травня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта й викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти відвідали в режимі online (за допомогою платформи ZOOM) гостьову лекцію «Організація харчування в ЗДО». Лектор – Кошель Анна Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Організатори лекції: кафедра теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кафедра дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Матеріал лекції зацікавив здобувачів вищої освіти, що сприяло жвавій дискусії та висловленню думок і побажань здобувачів щодо формування сучасного корисного меню в ЗДО.

Висловлюємо щиру вдячність Анні Павлівні за змістовну лекцію!