Home » #kpnu » «Наші випускники – наша гордість»

«Наші випускники – наша гордість»

Здається, нещодавно учорашні випускники шкіл вступили на перший курс спеціальності «Дошкільна освіт», здається, наче однією миттю пролетіли студентські роки, здається, лише відбулось вручення дипломів … І ось наші випускники уже працюють за фахом у закладах дошкільної освіти по всій Україні й за кордоном.

Наші випускники отримали фундаментальну професійну освіту, яка дала їм змогу досягти значних результатів у професійній діяльності, стати висококваліфікованими вихователями дітей раннього та дошкільного віку. Пишаємося досягненнями наших випускників та їхнім професійним зростанням на шляху до нових звершень.

Наталія БРИЛА після закінчення Університету працює в Хмельницькому приватному закладі дошкільної освіти «Мої обрії». Цьогоріч вона отримала нагороду «Вихователь року (2023 – 2024 н.р.)», яка була визначена шляхом таємного голосування серед колег. Це ще раз підтверджує професіоналізм та потужний потенціал Наталії як педагога. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!