Home » #kpnu » Зустріч представників соціально-психологічної служби Університету зі студентами-першокурсниками

25 вересня 2024 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти перших курсів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з працівниками соціально-психологічної служби університету, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри загальної та практичної психології Оксаною Логвіною та кандидатом психологічних наук, старшим викладачем кафедри загальної та практичної психології Юлією Данчук.

Під час зустрічі психологині наголосили присутнім, що метою діяльності соціально-психологічної служби університету є надання доступних та якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження та укріплення психологічного здоров’я всіх учасників освітнього процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента. Основною метою служби є забезпечення та підвищення ефективності освітнього процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників. Сьогоднішні першокурсники мають приділяти особливу увагу своєму психічному стану, відпочинку та поповненню ресурсів. Мають мати хороший сон, харчування, споживати достатньо рідини, чергувати напруження й розслаблення (попрацювали – відпочиваємо, а не “працюємо, поки не впадемо”). Це зараз важливіше, ніж у звичайному мирному житті. Чим складніші обставини, тим більше уваги мусимо приділяти відпочинку та напрацюванню ресурсу.

Психологічна допомога в університеті є суто конфеденційною.

В університеті діє телефон та електронна скринька довіри.