Home » #kpnu » ВІДГОМІН ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЗАКЛАДАХ  ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ВІДГОМІН ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЗАКЛАДАХ  ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

06 травня 2024 року здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта, які навчаються за освітньою програмою «Дошкільна освіта. Логопедія» (групи: DOL1-B21, DOL2-B21) звітували про результати виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти, яка тривала упродовж 8 тижнів з 4 березня по 26 квітня 2023 року. Базами практики були заклади дошкільної освіти Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Керівництво практикою здійснювали викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти (Бабюк Т. Й., Брозницька Т.М., Ватаманюк Г. П., Галаманжук Л.Л., Гордійчук М.С., Демчик К.І., Каньоса Н. Г., Пукас І. Л. та вихователі-наставники від бази практики.

Під час зібрання майбутні вихователі ділилися враженнями від спілкування з дітьми, педагогами-практиками, розповідали про свої успіхи і труднощі, які виникали під час практики, презентували виконані індивідуальні наукові/творчі завдання, обмінювалися набутим досвідом, відзначали відмінність завдань практики та рівень їх складності у порівнянні із попередньою практикою. Найкращі виступи-захисти представили Вікторія Крачан, Каріна Коркот, Ангеліна Маркова, Зоряна Яцутик, Вікторія Фроімчук, Анастасія Сосніцька.

Керівник практики з фаху Демчик К.І. привітала здобувачів освіти із завершенням практики, ознайомила із порядком денним конференції, організувала жваву дискусію з обговорення результатів практики. Керівник практики з дитячої психології Дуткевич Т.В. проаналізувала стан виконання  завдань із психології, відзначили кращі роботи, зазначила важливість психологічної діагностики у роботі з дошкільниками. Керівник практики з фаху Каньоса Н.Г. звернула увагу на моменти, які потрібно буде надалі врахувати при оформленні звітної документації. Керівник практики зі спеціальності та з фаху Ватаманюк Г.П. відзначила належний рівень роботи здобувачів вищої освіти під час практики та рівень підготовки до її захисту, побажала успішного завершення навчального року.