Home » актуальні питання дошкільної освіти » Регіональна науково-практична конференція «Сучасне освітнє середовище закладу дошкільної освіти як чинник особистісного розвитку дитини» 1-ий день

Регіональна науково-практична конференція «Сучасне освітнє середовище закладу дошкільної освіти як чинник особистісного розвитку дитини» 1-ий день

 

19 грудня 2019 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Регіональна науково-практична конференція «Сучасне освітнє середовище закладу дошкільної освіти як чинник особистісного розвитку дитини».

До участі в конференції долучилися науковці, практики (управлінці та педагоги закладів дошкільної освіти міста та району), студенти  магістратури спеціальності Дошкільна освіта. Виступи доповідачів було присвячено таким  актуальним проблемам дошкільної освіти як: теоретико-методичні засади особистісного розвитку дитини дошкільного віку; психолого-педагогічні умови особистісного розвитку дитини дошкільного віку; інноваційні технології розвитку дитини дошкільного віку; наступність у дошкільній і початковій освіті в педагогічній теорії та практиці тощо.

У рамках конференції було проведено показовий освітньо-виховний захід «В країні новорічних бажань» за участю студентів 3-4 курсів спеціальності    (ініціатори та організатори – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти І. О. Газіна та кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом В. В. Федорчук). Мета заходу – презентація набутих студентами професійних знань умінь і навичок з питань музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку, організації різних видів діяльності та свят і розваг, зокрема.

В «Країні новорічних бажань» побували й учні 4 класу Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка (учитель-класовод Федорук Ю. В.), які разом із майбутніми педагогами та казковими персонажами співали, музикували, жартували.

Усі учасники конференції та новорічного дійства відчули позитивний вплив української національно-обрядової поезії, пройнялися почуттям національної гордості за духовно-культурну спадщину наших пращурів.

Зі святом Вас, шановні учасники конференції і всі, хто причетний до справи виховання підростаючих поколінь. Нехай добродій Святий Миколай буде надійним помічником у всіх Ваших намірах і починаннях.