Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Вийшло друком наукове видання

Вийшло друком наукове видання

Актуальні проблеми наступності дошкільної і початкової освіти : збірник матеріалів VІІ Міжнародної науково-практичної конференції / Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра теорії та методик дошкільної освіти ; [відпов. секр. К. І. Демчик]. Київ : Міленіум, 2021. 322 с.

У збірнику вміщено матеріали, які стали результатом науково-дослідної та пошукової діяльності науковців, викладачів закладів вищої освіти, студентів, аспірантів, докторантів, вихователів закладів дошкільної освіти, учителів закладів загальної середньої освіти спеціалізованих навчальних закладів. Автори статей досліджують: проблеми наступності в підготовці старших дошкільників до навчання в умовах Нової української школи; реалізації принципу наступності дошкільної та початкової освіти в практиці роботи закладів освіти; дидактико-методичного аспекту впровадження компетентнісного підходу в початковій та дошкільній освіті; професійної підготовки фахівців дошкільної та початкової галузей в контексті ідей Нової української школи; психологічних аспектів наступності у процесі навчання дошкільників та молодших школярів; організаційно-педагогічних умов забезпечення наступності в навчанні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку; наступності між дошкільною і початковою ланками освіти в умовах інклюзії.