Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Міжнародна наукова інтернет-конференція «Концепція формування природничо-наукової компетентності та світогляду майбутнього фахівця в умовах STEM-освіти»

6 – 7 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції «Концепція формування природничо-наукової компетентності та світогляду майбутнього фахівця в умовах STEM-освіти», яка проходила на базі кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Роботу конференції було організовано та проведено за такими напрямами: дослідження інноваційних процедур управління процесами формування природничо-наукових компетентностей та світогляду майбутнього фахівця; шляхи реалізації STEM-освіти в умовах Нової української школи; Концепція розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти): аспекти стандартизації навчального середовища і змісту навчання та технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах освіти.

Науковий захід підготовлено та проведено на високому науковому рівні. Доповідачі та організатори конференції досить ґрунтовно виступали із доповідями, вели змістовну та захопливу дискусію стосовно проблематики наукового заходу.

Демчик К.І., кандидат педагогічних наук,

старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти