Home » Актуальні питання дошкільної освіти » Опанували другу спеціальність

Опанували другу спеціальність

19 жовтня 2021 року про результати виробничої практики в закладах дошкільної освіти звітували здобувачі вищої освіти 2 курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта. Про враження від перебування в ролі вихователя та спілкування з дошкільниками захопливо розповідали Аня Мунтян, Ірина Стецюк, Юлія Савельєва та ін. Індивідуально-творче завдання вдало презентувала здобувачка Марія Калачова. Після її виступу-захисту секрети тіньового театру стали викритими і доступними для кожного, хто бажає дарувати дітям радість. Заклад дошкільної освіти №1 «Барвінок», який очолює бувша випускниця кафедри теорії та методик дошкільної освіти І.В. Марущак тепер не просто хороший заклад у місті, а найкращий серед інших, – так його рекламувала студентка-практикантка Аня Мунтян в буклеті, що бу  витовлений як індивідуально-творче завдання. Ірина Стецюк успішно захистила  проект «Інформаційне середовище сучасного ЗДО».

Спеціаліст А.А. Роєк провела бесіду зі студентами про умови баз практики, їх підтримку в набутті студентами першого професійного досвіду з додаткової спеціальності 012 Дошкільна освіта. Керівник практики зі спеціальності та з фаху Г.П. Ватаманюк підвела  підсумки роботи студентів на практиці, запропонувала пройти анкету «Про проходження  практики.