Home » #kpnu » Виробнича педагогічна практика в закладах дошкільної освіти (DO1-M21z)

Виробнича педагогічна практика в закладах дошкільної освіти (DO1-M21z)

19 травня 2022 року про результати виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти звітували здобувачі вищої освіти 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми здобуття освіти.

Учасники конференції заслухали звіти студентів та обговорили результати практики. Своїми враженнями від перебування в ролі вихователя та спілкування з дошкільниками поділилися Жанна Мукомела, Лариса Кіц, Олена Шуварська та ін. Також студенти висловлювали думки щодо особливостей організації освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, створення тематичних осередків у груповій кімнаті, організації співпраці з батьками дошкільників, розповіли про власний досвід роботи з дітьми, набуття практичних умінь та навичок. Усі студенти погодились з думкою, що педагогічна практика – це необхідна і важлива складова  професійного становлення вихователя дітей дошкільного віку.

Керівники практики зі спеціальності Т.Й.Бабюк та з психології Дуткевич Т.В. підвели  підсумки роботи студентів на практиці, запропонували пройти анкету «Про проходження  практики».