Home » #kpnu »  #Вступ2022 #ДошкільнаОсвіта2022

#Вступ2022 #ДошкільнаОсвіта2022

Шановні колеги, студенти педагогічних коледжіввипускники закладів вищої освіти  та загальноосвітніх шкіл!

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти Педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує на навчання за спеціальністю “Дошкільна освіта” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.

‼️УВАГА‼️ У цьому році вступ до магістратури відбудеться без екзамену з іноземної мови! Спрощено умови вступу для осіб, які попередньо отримали освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, освітні рівні бакалавра та магістра (як за спеціальністю «Дошкільна освіта», так і за іншими спеціальностями).

З повагою, колектив кафедри теорії та методик дошкільної освіти

‼️ПОРЯДОК‼️ подання та критерії зарахування мотиваційних листів вступників до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2022 році

‼️ Шановні абітурієнти‼️