Home » Без категорії » Настанова конференція з виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів освіти 1 курсу ІІ (магістерського) рівня освіти.

Настанова конференція з виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів освіти 1 курсу ІІ (магістерського) рівня освіти.

21 жовтня 2022 року відбулася настановна конференція з проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів освіти 1 курсу ІІ (магістерського) рівня освіти. Керівник практики зі спеціальності Ватаманюк Г.П. ознайомила присутніх з організаційними умовами проходження практики, провела інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності у цей період, звернула увагу на дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану.

Керівник практики з фаху Галаманжук Л.Л. ознайомила здобувачів освіти із змістом роботи та етапами її виконання упродовж практики, переліком звітної документації, вимогами до її оформлення та термінами здачі. Керівник практики з психології Дуткевич Т. В. зосередила увагу здобувачів освіти на змісті завдань із психології, розповіла про умови їх виконання та вимоги до оформлення звітної документації. Інформацію про організаційні умови захисту практики доповнила методист заочного відділу Козак А. В.

Завершилася конференція побажаннями плідної праці та успіхів на всіх етапах проходження практики.