Home » #kpnu » ТРАДИЦІЇ ІВАНА ОГІЄНКА У СВІТЛІ ВІТЧИЗНЯНОЇ НАУКИ

ТРАДИЦІЇ ІВАНА ОГІЄНКА У СВІТЛІ ВІТЧИЗНЯНОЇ НАУКИ

25 жовтня 2022 року викладачі кафедри теорії та методик взяли участь у  ІV Всеукраїнській науковій конференціх «Традиції Івана Огієнка у світлі вітчизняної науки», яка відбулася у змішаному форматі. Конференція  присвячена  світлій пам’яті великого сподвижника національної ідеї, вченого, державного, громадського та церковного діяча, письменника, видавця Івана Огієнка.

Учасники зібрання відвідали відкриту лекцію із циклу щорічних лекцій пам’яті Івана Огієнка “Леонід Білецький: чин науковця, організатора освіти, громадянина, патріота (до 140-річчя від дня народження)” у прочитанні Ніни Бернадської, доктора філологічних наук, професора кафедри історії української літератури, теорії літературиі літературної творчості Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також відбулася презентація наукових видань учасників конференції.