Home » #kpnu » ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

18 листопада 2022 року викладачі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Галина Ватаманюк та Іванна Пукас взяли участь у методичному колоквіумі «Постійний розвиток – запорука професійного зростання», який відбувся на базі Дунаєвецького ліцею №1 за співпраці з К-ПНУ імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради.

Творча платформа об’єднала практиків (вихователів дітей дошкільного віку) та науковців у процесі таких конструктивних фахових полілогів, як: «Робота з дитячою книжкою у системі сучасної дошкільної освіти» (кандидат педагогічних наук, старший викладач Ватаманюк Галина Петрівна) та «Основи саморозвитку професійної компетентності вихователя закладу дошкільної освіти» (Пукас Іванна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач).

Ефективна взаємодія вмотивованих педагогів – учасників заходу сприяли формуванню професійних компетентностей, визначенню чітких орієнтирів формування траєкторії фахового зростання.

Г. Ватаманюк