Home » #kpnu »

3 лютого, на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася зустріч викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Газіної Ірина Олександрівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методик дошкільної освіти та  фахової спільноти педагогів закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської ТГ. Предметом обговорення було впровадження в освітній простір закладів дошкільної освіти  інноваційних  ігрових технології з метою розвитку  інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку.

Учасники зустрічі зазначили, що такі заходи є надзвичайно важливими для них, вони надихають на наукові пошуки й розвідки, сприяють професійному розвитку педагогічних працівників.  Працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка раді й надалі  надавати інформаційну підтримку педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської ТГ з метою їх професійного розвитку.