Home » #kpnu » Настановна конференція з навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання

06 лютого 2023 року відбулася настанова конференція з проходження навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання групи DOLms1-B22z спеціальності 012 Дошкільна освіта, які навчаються за освітньо-професійною програмою Дошкільна освіта. Логопедія. Програмою практики, яка триватиме упродовж 3 тижнів (06 лютого – 24 лютого 2023 року) передбачено формування у здобувачів вищої освіти цілісного уявлення про освітній процес сучасного закладу дошкільної освіти і діяльність вихователя як головного організатора освітнього процесу; оволодіння сучасними методами та формами організації освітнього процесу в групах дітей дошкільного віку, формування професійних умінь потрібних для догляду, розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку, поглиблення знань здобувачів з фахових дисциплін через практичну підготовку.

Керівник практики з фаху Пукас І.Л. та керівник практики з психології Дуткевич Т.В. ознайомили здобувачів освіти із термінами проходження практики та її тривалістю, зі змістом роботи та етапами її виконання упродовж практики, переліком звітної документації, вимогами до її оформлення та термінами здачі. Також керівником практики від кафедри Ватаманюк Г.П. проведено інструктаж з безпеки життєдіяльності під час проходження практики та ознайомлено здобувачів вищої освіти з правилами безпеки у воєнний час.