Home » #kpnu » Всеукраїнський вебінар «Наука і практика» / Science and practice

Всеукраїнський вебінар «Наука і практика» / Science and practice

18 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти взяли участь у роботі Всеукраїнського вебінару «Наука і практика» / Science and practice, який було проведено в рамках організації та проведення Ukranian Preschool Week (присвяченому Дню працівника дошкільної освіти).

Модератор: Рейпольська Ольга – керівниця Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, докторка педагогічних наук, професорка.

Ключовий сенс події: Обмін досвідом між науковцями, викладачами та фахівцями дошкільної галузі (керівниками, методистами та вихователями) про можливості функціонування нових форм закладів дошкільної освіти, впровадження інноваційної освітньої системи «Освіта та піклування / Education & Care».