Home » #kpnu » ПИШАЄМОСЬ ПРИЧЕТНІСТЮ ДО СВЯТА

ПИШАЄМОСЬ ПРИЧЕТНІСТЮ ДО СВЯТА

Сонцезорий вересень вже вкотре приносить в дошкільну освіту яскраві барви професійного свята, яке цього року відзначатиметься 24 вересня. Це свято наповнене радістю, дитячим гомоном, пестливими і ніжними словами, воно веселкове кольорами осені, миле дитячою довірою, світле – чистими помислами дошкільнят; воно сповнене задумами, ідеями, планами, книгами, педагогів, бо воно – професійне, бо воно наше.

Напередодні свята 22 вересня  2023року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти святкували ДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДОШКІЛЛЯ. Ініціатори та головні учасники свята – студенти 2 курсу. Гості свята – студенти 1-4 курсів, викладачі кафедри, представники деканату. І хоч свято цього року має відтінок болю і смутку, його  організаторам все  ж таки  вдалося створити святковий настрій у присутніх, занурити їх у дитинство, ознайомитися з особливостями організації дошкільної освіти в інших країнах світу і вшанувати  пам’ять загиблих у російсько-українській війні.

З вітальним словом до аудиторії звернувся декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Віктор ЛАБУНЕЦЬ. Ведучі свята – Валерія і Наталка гортали сторінки задуманих подій, оголошували виступи. Дівчата-другокурсниці – дарували музичні вітання (пісні «Дитинство», «Чомучки»). Студенти 3 курсу підготували до свята побажання та передбачення, які кожен учасник діставав зі скриньки й озвучував.

Приємно було чути з уст студентів про їхню професійну мрію, вітальні слова на адресу викладачів:

«Ми хочемо стати хорошими вихователями, яких би любили діти, цілковито довіряли і часто нашіптували свої дитячі таємниці; яких би поважали батьки, цінувала держава. Упевнені, що наш Альма-матер нам допоможе. Дякуємо нашим викладачам за наполегливу працю, яка наповнює світ мудрістю, знаннями, людяністю, за  те,  що з кожним днем наближаєте здійснення наших мрій».

Тож нехай саме так і станеться, майбутні вихователі! Без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.

Галина Ватаманюк