Home » #kpnu » Обговорення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з роботодавцями

10 листопада 2023 року відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методик дошкільної освіти Ірини Газіної та розробників програми, фахівців з групи забезпечення:  Галини Ватаманюк, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти, Іванни Пукас, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти з Анною Євгенівною Слободян, директоркою приватної школи  «Радість» з дошкільним підрозділом.

Анна Євгенівна в ході обговорення освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія» зазначила важливість запровадження  дисциплін, які розвивають  навики командної роботи, зокрема особливу увагу зосередила на важливості партнерства педагогів і батьків.

Щиро дякуємо за конструктивний діалог! Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю!