Home » #kpnu » НА «ВИРОБНИЧУ» ВПЕРШЕ !

НА «ВИРОБНИЧУ» ВПЕРШЕ !

13 листопада 2023 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбулася настановна конференція з проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти (групи раннього віку) для здобувачів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (DOL1-B21 і DOL2-B21 групи). Означеному виду практики передували дві навчальні практики.

Керівник практики зі спеціальності та з фаху означеного виду практики Ватаманюк Г.П., к.п.н., ст. викладач кафедри, ознайомила присутніх із термінами, програмою та завданнями практики, переліком і взірцями звітної документації; провела інструктаж з охорони праці й безпеки життєдіяльності під час практики. Керівники практики з психології Дуткевич Т. В., к.пс.н.,  професор та Савицька О.В., к.пс.н., доцент (кафедра психології освіти) ознайомили здобувачів із завданнями з дитячої психології, специфікою їх виконання та  оформлення звітної документації. Керівник практики з педагогіки Гордійчук М.С. к.п.н., доцент, озвучила вимоги до виконання завдань із педагогіки.

Фахівець І категорії навчального відділу Бура Н.О. вручила здобувачам освіти направлення на бази практики.

Викладачі побажали здобувачам освіти мирного неба, здоров’я, успішного проходження практики.