Home » #kpnu » ЗАХИЩАЄМО «НАВЧАЛЬНУ ПРОПЕДЕВТИЧНУ»

ЗАХИЩАЄМО «НАВЧАЛЬНУ ПРОПЕДЕВТИЧНУ»

4 грудня 2023 року на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбулася звітна конференція з проходження «навчальної пропедевтичної практики в закладах дошкільної освіти» для здобувачів вищої освіти 2 курсу DOL1-B22z і DOL2-D22z груп заочної форми навчання. Тривалість практики 2 тижні – 3 2 по 13 жовтня 2023 року. Захист відбувся в період зимової сесії.

Базами практики виступили заклади дошкільної освіти Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Київської областей. Керівництво практикою здійснювали Галаманжук Л.Л., д.п.н., професор, завідувач кафедри і Ватаманюк Г.П., к.п.н., доцент, старший викладач кафедри.

Здобувачі освіти у своїх виступах розповідали про враження, успіхи, виконувану роботу, труднощі, які виникали; демонстрували власне виготовлені наочні й дидактичні посібники, що було одним із індивідуальних (творчих) завдань, коментували можливості їх використання тощо.