Home » #kpnu » Важливою складовою організації сучасної системи вищої освіти, яка, зокрема, визначає її якісні показники є академічна мобільність

Академічна мобільність є одним із пріоритетних напрямів діяльності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зокрема кафедри теорії та методик дошкільної освіти. Її метою є інтеграція в український та міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

Укладенням низки угод із закладами вищої освіти України в 2023 – 2024 навчальному році кафедрою започатковано досвід внутрішньої академічної мобільності студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «Дошкільна освіта». Угодами передбачена тісна співпраця з організації академічної мобільності студентів з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя.

Уже розпочалася практична реалізація зазначених угод. Науково-педагогічні працівники кафедри професор Леся Галаманжук, доценти Ірина Газіна та Наталія Каньоса розпочали проводити заняття для студентів  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з дисциплін «Альтернативні форми здобуття дошкільної освіти», «STREAM-освіта дітей дошкільного віку», «Арттерапевтичні технології в освітньому процесі ЗДО».

На черзі долучення студентів-огієнківців до освітнього процесу, який проводиться в університетах-партнерах, яке обіцяє нові враження, можливості для  професійного зростання та самовдосконалення!