Home » #kpnu » Під час війни кожен оберігає свій фронт

Під час війни кожен оберігає свій фронт

Також не забуваємо і про військових. У нашому університеті є чимало студентів, які служать у ЗСУ, працівників, рідні яких боронять нашу державу. Тож ми передаємо допомогу і їм. Крім того, співпрацюємо з іншими волонтерами, які їздять на Схід, де служать хлопці з області.

06 лютого 2024 року викладацько-студентська сім’я педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університеті імені Івана Огієнка долучились до ініціативи збору коштів та провізії для 42 бригади 1СБ. Учасники організували хаб з формування пакунків для наших військових, які містили ліки, продукти харчування та солодощі.

Щиро дякуємо захисникам за оборону нашої країни та забезпечення змоги навчатися. Слава Україні!🇺🇦